שלום,
אני חולה במחלת הפרקינסון , שי מלווה אותי בהפעלה וריכוך השרירים מדי שבוע.
הפעילות מיטיבה את מצבי הפיזי והנפשי.
שי יודע ומכיר את הנדרש לחיזוק שרירי הרגלים חגורת הכתפיים ועוד כנדרש, נעים הליכות ומאזין קשוב לכאבי הגוף והנפש .
אני ממליצה על שי עצמון לשמירה על גמישות  ובכלל להטבה כללית 
מרים  (בת 64)
כפר סבא

 
 
שלום שי,
בחלוף שלוש שנים של קשר מקצועי מבקש להודות לך על מקצועיות ומסירות אין קץ, על עידוד וחיזוק ברגעי חולשה, על תמיכה במצבי משבר שאינם חסרים בפרקינסון ובעיקר על היותך מאענטש...בברכה להמשך קשר
י.פ.
רמת גן

 
 
מזה כ 4 שנים פעמיים בשבוע מגיע שי לביתי ומאמן אותי במסירות ובמקצועיות.
האימון מסייע לי רבות להתמודד עם מחלת הפרקינסון,  ואני חש לאחריו תחושת התחדשות פיזית ונפשית.
הנני ממליץ בחום על שי, על מקצועיותו ,מחיובתו ורצינותו.
 
ע.ע.
 
רמת השרון. 

 
 
פעילות גופנית הינה לגוף ולנפש.
במיוחד כשמשולבת באכפתיות למצב החולה וחיוך חם,
אבי חולה מזה 20 שנה, לפני כשנה התחלנו טיפול עם שי המאמן פעמיים בשבוע,
לאט לאט החל שיפור במצבו הפיזי.
שי בחור מקצועי היודע לגשת למטופליו בגובה העיניים
ממליצים בחום לנסות...
 
ר.ק.
פתח תקווה.

 
 
 אני מכיר את שי עצמון מזה כשלוש שנים, והוא מדריך שלי בהליכה.
אני חולה פרקינסון ושי מסייע לי בהדרכתו המצוינת והמסורה.
במשך שנים התנסיתי גם עם מדריכים אחרים אך הגעתי למסקנה ששי הוא הטוב ביותר שהכרתי עד עכשיו.
בנוסף לכושרו המקצועי , הוא נעים הליכות , מסור , דייקן ואני רואה לנכון להמליץ עליו בכל פה.
בברכה,
עו"ד (תא"ל מיל') שבתאי זיו
רמת גן

 
 

אני חולה פרקינסון למעלה מ- 20 שנה.
שי עצמון מגיע לביתי פעם בשבוע ועושה איתי תרגילי ספורט, באווירה טובה תומכת ומעודדת.
כתוצאה מהתרגול יש שפור ביכולת הגופנית שלי, אני מרגיש חזק יותר והיכולת הביצועית משתפרת גם היא.

אין ספק שהאימון המקצועי והמגוון תורם רבות לאיכות חיי.
אחרי אימון אני מרגיש עירני וחיוני במשך כל היום.

ש.אדלר
רמת גן

 
  לשי המקסים,

לפני כשנה יצרתי איתך קשר דרך אתר האינטרנט שלך... במהלך השנה האחרונה ליווית אותי באופן צמוד כל שבוע במקצועיות ובמסירות יוצאות דופן. הנעימות והסבלנות לצד העצות שלך עזרו לי לא אחת להתמודד עם המחלה שהפתיעה אותי.

על כל אלה ברצוני להודות לך מקרב לב!

אני בטוח שתמשיך לתמוך ולעזור לעוד מטופלים רבים כפי שאתה עוזר לי!

א.ב
ראש העין

 
 
אמי,נ.ג, עברה ניתוח לב פתוח בפברואר 2011, בגיל 86 כשהיא חזרה הביתה לאחר כשבועיים (אחרי הבראה) היה לה קשה ללכת ולתפקד.
בקשתי משי לבוא ולאמן אותה. בתחילה הדופק היה נמוך והיה קשה לה מאוד ולאט לאט היא התחזקה והיום (מאי 2011) היא מסוגלת ללכת למרחקים ארוכים יותר, היא פעילה ושמחה. בזכות שי היא חזרה לחיים תקינים בזמן קצר מאוד. שי התאים את התרגילים ליכולותיה וחיזק אותה מאוד.

שי עזר לאמי לפני כשנתיים כשהיא שברה את עצם הירך וחזרה לחיים תקינים.

בברכה,
א.ש
הרצליה
 

בס"ד             
שי עצמון הגיע לביתנו לאמן את בעלי- שהיה לאחר אישפוז ושיקום ארוך מדלקת ריאות שנבעה ממחלת הפרקינסון שיש לו. מאחר והפסקנו לקבל את הפזיוטרפיה מקופ"ח, מצאנו לנכון שכדאי לשמר את הקיים, כדי שלא תהייה נסיגה לאחור במצבו התפקודי. מצאנו את שי דרך האינטנט, ואנו מאוד מרוצים מטיפולו ויחסו לבעלי. לפני ששי הגיע אלינו , בעלי נתמך כל הזמן בהליכון, ולא חשבנו שאפשר להגיע איתו לרמת הליכה.
שי הקנה לו ביטחון ותרגל איתו, איך לעמוד זקוף, כיצד להרים רגל אחרי רגל, איך לדרוך, וכיצד להיכנס בין מעברים. הם התעמלו כמובן גם בתרגילים אחרים: להקפיץ כדור, לשחק במסירות, ועוד...

אחרי כמה שיעורים בעלי הצליח ללכת באופן עצמאי בתוך הבית, ללא תמיכה של מטפל וללא הליכון (בשעות שאין רעד). והרגיש שהוא יכול ללכת במהירות. הרגשה זו, והידיעה שניתן ללכת מאוד עודדו אותו. ואפשר להיתמך בידיעה הזו בשעות הפחות נעימות. אין ספק שמישהו מקצועי יודע גם למצוא טוב יותר את הדרך כיצד להפעיל את המטופל. ושי בשקט שבו, ובביטחון שהוא משרה הצליח להביא את בעלי לעשות, יותר מאתנו בני המשפחה, בחלק הזה של העשייה.

הייתי ממליצה בחום למי שמתלבט לנסות ולבדוק.והתוצאה תגיע.
שיהיה לכולם בריאות , ובהצלחה...
א.כ
 
 
לכל המעוניין,

שי עצמון בחור רציני, ומומחהבתחומו- טיפול בהפרעות תנועה (פרקינסון). שי עוזר הרבה לאימי חולת הפרקינסון, ולאבי שעבר אירוע מוחין. עושה תפקידו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר.

אני רוצה להודות לו על הטיפול המסור שמעניק הוא להורי, כן ירבו כמותו בישראל. שמושיט יד לעזרה, וכמובן יש תוצאוות טובות מכך. ממליצה אני עליו בחום רב על יחסו האישי
אל המטופל, ועל האיכפתיות הרבה מצידו.
בברכה,
 מ.רווה  
 
בס"ד 

לשי, ברצוני להודות לך על כל מה שאתה עושה בשביל אבי. המקצועיות, האכפתיות ומאור הפנים מוערכים ביותר.

בברכה   
ד.ק.
  
 
לכל המעוניין
 
אבי חולה פרקינסון מזה 22 שנה ובשנים האחרונות הורע מצבו והוא מרותק לבית. חיפשתי עבורו מישהו שיעשה איתו פעילות ספורטיבית בבית ,ובסייעתא דשמיא הגעתי אליך מחיפוש באינטרנט. מגיעה לך תודה ענקית על הרצון שלך לעזור ועל האכפתיות  האמיתית שלך והתמיכה באבי החולה.

נועם ההליכות הסבלנות והמקצועיות שלך מובילים את אבי למטרה של שיפור התנועה ותחושת הגמישות באיברים השוניםבגוף.
נראה כי אתה עושה את עבודתך נאמנה תוך שליחות מוסרית ואמיתית ע"מ לעזור לאנשים האלה.
ושוב פעם תודה .

מאיתנו : משפחת יצחקי.
 
  ב"ה ר"ג
 
 
לכל המעוניין
שי עצמון מטפל בבעלי כשלוש שנים. בתחילת הטיפולים סבל מדכאון וחוסר התמודדות עם המחלה. שי קבלו באהבה לקבוצה הטפולית ויצר עמו קשר מיוחד בדרכו הנעימה ואהבת האדם שבו. סבלנותו הרבה ההבנה למצב הגופני והנפשי חזקו את הקשר שביניהם ונתנו לבעלי בטחון, יציבה וכלים להתמודד עם מצבו. הטיפול הקבוצתי והפרטני של שי מצטיין במקצועיות רבה והבנה רבה למצבו הגופני והנפשי שלהמטופל.

אנו מודים לשי מקרב לב ותקווה אנו שרבים יהנו מכישוריו, מקצועיותו ואישיותו.

ז. פלינט                                                                                                          
 
   
לכל המעוניין,

לפני כחצי שנה הכרתי את שי ומודה לאלוהים על שפגשתי אותו. שי הוא צעיר, רציני, אדיב, מקצועי, ומעל הכל אחראי.

אני ממליץ עליו מכל הלב, ניתן לסמוך עליו.

בכבוד והערכה

בוריס סוחוביצקי
 
 
בס"ד
לשי עצמון
תודה מעומק הלב לך, על טיפול מקצועי מסור ונאמן. על מאורפנים ויחס חם, יחס של כבוד לאדם באשר הוא אדם, גם אם הוא מוגבל ומתקשה לתפקד. תודהעל תמיכה, עידוד והערכה, כמו גם על פתיחות ונכונות לסייע בכל דבר. אתה העוסק במדווי החיים, בעולם של כאב וייאוש מהווה נקודת אור ומקור של תקווה לכל אותם הכואבים אשר חשך עליהם עולמם. ואתה הוא המשפיע עליהם אך טוב, נוסך בהם בטחון ויוצר אצלם מוטיבציה להמשיך ממקום שלעיתים נראה כדרך ללא מוצא.

בברכה
י.ב. ספרא
 
לכל המעוניין

" לפני כשנה התחלתי טיפולים בהידרותרפיה והתעמלות בספיבק רמת גן בהדרכת שי עצמון. הרגשתי מיד שיפור ניכר שהלך והתגבר בתנועתיות שלי וכן במצב רוח הכללי. בנוסף, מאז שהתחלתי להתאמן אצל שי מצבי הגופני השתפר מאד ואני מרגיש שהוא ממשיך להשתפר. היום אני ישן פחות ואפילו חזרתילעבוד חלקית (חקלאי). את השיפור במצבי אני זוקף הרבה מאד לזכות המדריך שי.
 
שי מעביר את השעורים במקצועיות רבה, ברגישות ומתייחס לקבוצה ככלל ולכל פרט בקבוצה באופן אישי. הוא עוקב אחר המטופלים ומאיר הערות בונות. הפעילויות במים וגם על המזרון מגוונות מאד, שי נותן כל שיעור תרגילים חדשים אשר עובדים על שרירים נוספים וכן תרגילי מתיחות, הרפייה ונשימות שעוזרים מאד. שי משרה אווירה נעימה ומשקיע הרבה מאד מחשבה וחיפוש דרכים לעזור לנו חולי הפרקינסון, ועל כל זה אני מאד מאד מודה לו".
 נחמן ויסבורד, כפר מעש
 
                                                                                                                                                
 
שמי מ.ר. פסיכולוגית במקצועי, כיום בגמלאות. חולה במחלת הפרקינסון כשמונה שנים. במהלך השנה האחרונה השתתפתי במפגשים הכוללים שיעור התעמלות בבריכה טיפולית ותרגילי התעמלות "יבשים" באולם הספורט תחת הנחייתו של שיעצמון.

להלן תאור ההשפעות שחוויתי במהלך הטיפול עם שי:
·      העלאת הבטחון הפיזי והרגשי במידה מסוימת.
·      הליכה עצמאית בבית, שהייה בבית לפרק זמן ידוע מראש.
·      שיפור בהפחתת הרעד ותחושת שליטה בו, בעיקר בזמן מנוחה.
·      שיפור במהירות התנועה, למשל בהליכה, תוך זהירות מחשש לנפילות.

 
 
 
 
לכל המעוניין

אני ע.ש. רואה חשבון וכלכלן במקצועי עדין עובד חלקית חולה במחלת פרקינסון שתים עשרה שנה  משתתף בשעורי הידרותרפיה במיםוהתעמלות יבשה שמטרתה להביא את חולי הפרקינסון להכרה במודעות הגופנית שלהם. הפעילות הנ"ל מתבצעת פעמיים בשבוע במכון לנכים ספיבק ברמת גן בהדרכתו של שי עצמון שהגיע להדריך אותנו לפני כשנה.
אני שפעילות גופנית עבורי היתה מאז ומתמיד התעסקות לא רצויה ובלתי מוערכת למדתי בזכותו של שי להעריך כמה שהיא חשובה ומועילה לחולי פרקינסון.

שי עצמון ניחן בכשרון אבחנה הבנה והכרה את מחלת הפרקינסון וכמו כן יש לו סבלנות בלתי רגילה כלפי כל אחד מהמטופלים ובנוסף בהיותו גבר נעים הליכות הוא גורם לכך שתעשה פעילות גם אם אינך אוהב זאת. לכן אני מקפיד להשתתף בשעורי הקבוצה במכון ספיבק ואני מרגיש שפור במצבי שהוא תוצאה של הדרכתו של שי.הפעילות הגופנית בהדרכתו של שי הביאה לשנויים הבאים במצבי.
השתפרה יכולת ההליכה והיציבה שלי.  למדתי להכיר בחשיבות  חזוק שרירי הבטן והגב כדי להקנות יציבה נכונה.  אני מקפיד על בצוע תרגילי הרפיה מיד לאחר תרגילי מתח של שרירים תוך הקפדה עקרית על בצוע תרגילי נשימה נכונה. אני מקווה ששי ימשיך להדריך את הקבוצה לאורך זמן היות והוא גרם לי להכרה בצרכים הפיזיים והגופניים שלי שהביאו לשפור במצבי וכן להנאה מההדרכה המקצועית של שי. כן הפכתי לחובב הידרותרפיה והתעמלות בזכותו של שי.
יישר כח לשיעצמון
 
לכל המעוניין
הנדון: שי עצמון מומחה לטיפול בהפרעות תנועה. לצערי בן משפחה קרוב חולה במחלת פרקינסון, ולפי המלצות רופאיו הוא מקבל טיפול הידרותרפיה ופיזיותרפיה (כמובן נוסף לטיפול תרופתי). המטפל שלו הוא שי עצמון מזה כשנתיים במסגרת קבוצתית פעמיים בשבוע במרכז ספיבק ברמת גן, בנוסף הוא מקבל משי טיפול פרטני בבית. התרשמתי מרמתו המקצועית הגבוהה של שי מהאיכפתיות והמסירות שלו למטופלים. הוא מקדיש תשומת לב אישית לכל מטופל גם במסגרת קבוצתית.

הוא אהוד על כל המטופלים בקבוצה. אני ממליצה עליו ללא היסוס.

בברכה,
ת.כ.
 
לכל המעוניין
 
שמי א.מ. בן 79 , חולה פרקינסון כשנתיים, מטופל בפיזיוטרפיה ובתקופת מחלתי עברתי טיפול פיזיוטרפי קבוצתי וגם פרטי, לכן  הנני יכוללהביע דעה אתית.  שי עצמון מטפל בי כבר מספר חודשים   במקצועיות רבה וברגישות והוא מוכיח שהוא בעל ידע רב . הקשר אתו נוצר כתוצאה מהמלצות חמות שקבלתי ממטופלים אחרים , המלצות אשר מאמתות את המוניטין אשר שי עצמון רכש במקצועו.  בנוסף לכל אלה התרשמתי מאוד מיחסו הרציני למקצועו ומאישיותו הנעימה והחביבה , אשר תורמת לאוירה החיובית השוררת בעת התרגול הפיזיוטרפי.
 
לכל המעוניין
 
ברצוני להמליץ בחום רב על שי עצמון שהוא לפי דעתי היחידבתחומו המקצועי בתחום הפיזיותרפי. לפני מספר חודשים עברתי ניתוח להחלפת מפרק ברך ימין לאחר הניתוח הייתי צריך לעבור טיפולי פיזיותרפיה כדי להתחיל לתפקד עם המפרק החדש שהושתל ברגלי הגעתי למועדון ספיבק ברמת- גן והפגישו אותי עם שי . שי לקח על עצמו לטפל בי ובאמת לאחר מספר טיפולים שעברתי איתו התחלתי לתפקד עם הברך החדשה ברצוני לציין גם את יחסו האישי והאכפתיות שלו עלי במשך כל תקופת הטיפול וגם עכשיו לאחר גמר הטיפולים כשאני מגיע למכון הכושר שבמועדון ספיבק כדי להתאמן ושי נימצא הוא תמיד שואל לשלומי זה מראה על אופיו הטוב והחם.

לבסוף אני רוצה לסיים את המלצתי זו שמי שצריך לעבור טיפול פיזיותרפי שי הוא המטפל הכי טוב והכי נאמן.
דב מסר
 
 
לכל המעוניין
אני מסר נילי רוצה לספר על שי עצמון . שי הוא בעל יכולות רבים ובעל ניסיון רב בתחום הפיזיותרפיה לפני כמה חודשים קיבלתי מספר טיפולים אצל שי שעזרו לי מאד בחיי היומיום שלי. לפני קבלת הטיפול לא יכולתי לתפקד עם ידי השמאלית שי עזר לי מאד ומאז יש לי שיפור גדול עם ידי השמאלית אני ממליצה על שי בחום רב הן על יחסו האישי אל המטופל שלו וגם על האכפתיות שלו.

נילי מסר 
 
 
לכל המעוניין
לפני שמונה חודשים התחיל שי עצמון לעבוד עם בעלי חולה P.S.P. עקב טיפולו המסור של שי גברה התנועתיות והבטחון של בעלי, יש שיפור ניכר במהירות התנועה ובהליכה. שי משרה אוירה נעימה על המטופל, מעודד אותו ומשקיע רבות בקידומו. גם רופאיו חשו בהתקדמותו וחשוב ביותר אין שום התדרדרות במצבו. שי מקצוען ממדרגה ראשונה ואני ממליצה עליו בחום רב, ומודה לו על טיפולו המסור.

תמר הוד השרון
 
 
לשי עצמון                                                                                                                 
אנו קבוצת חולי פרקינסון המשתתפים בשיעורי הידרותרפיה וההתעמלות בהדרכתך במכון ספיבק מודים לך מקרב לב על התקופה בה הדרכת אותנו במקצועיות וסבלנות תוך הבנה והתחשבות בקשיינו הנובעים מהמחלה.
עלה והצלח!

מאחלים,

קבוצת ההידרותרפיה של חולי פרקינסון  
                                                                                                                                            

 

 
 
 

 

                                                                                                                      
שי עצמון - טיפול בתנועה ופעילות גופנית מותאמת 
050-7888288

 
לייבסיטי - בניית אתרים